Chystáte se na Lipno?

Máte chuť vzít děti za zážitky, ne jen na pláž?

Nechcete trávit večery hledáním informací?

Naplánovat výlety s dětmi a parádně si je užít nikdy nebylo snazší.

Kam s dětmi vyrazit?

A je vůbec možné si to užít?

Miluji výlety a smysluplně strávený čas s dětmi. Přináším (nejen) rodičům tipy, jak si užít čas s dětmi. Kam vyrazit na výlet, jak si zorganizovat cestu a jak velkou svačinu si vzít s sebou. A spoustu dalších drobností, které mohou změnit výlet ze stresové povinnosti na prima zážitek.

V těhotenství mě okolí varovalo, že s dětmi končí cestování. To pro mě bylo něco nepředstavitelného. Po narození prvního syna to chvíli vypadalo, že okolí mělo pravdu. Syn v autě vřeštěl, kňoural a vydával spoustu dalších zvuků, které naznačovaly, že se mu tam nelíbí.

Došla jsem na pomyslnou křižovatku: buď se výletů a cestování vzdám nebo najdu způsob, jak to zvládnout. Zvolila jsem druhou možnost.

Nyní se chci s Vámi podělit o vše, co jsem za poslední tři roky objevila o cestování s dětmi a pomoci Vám, užít si dovolenou a společné zážitky.

Co získáte?

Všechna místa, o kterých píšu, jsem osobně projela s jedním nebo oběma syny. Vnímám svět očima (bezlepkové) mámy a všímám si věcí, které ostatní nevidí. 

Mámin průvodce okolím Lipna detailně popisuje 13 výletů se všemi potřebnými informacemi a drobnostmi, které promění i plánování výletu v pohodový zážitek.

 • Věrný společník
  Jasně, tištěná kniha má své kouzlo, ale noste ji s sebou se všemi těmi věcmi, které s dětmi nutně potřebujete. E-book můžete mít s sebou v mobilu, aniž byste měli těžší batoh. A je velká šance, že ho nezapomenete vzít s sebou.
 • Kompletní servis
  Nemusíte nic dohledávat. Maximálně si na uvedeném odkazu ověříte otevírací dobu.
 • Místa otestována dětmi a s dětmi
  Všímám si věcí, kterých si běžný návštěvník vůbec nemusí všimnout. Třeba jestli projedete s kočárkem.
 • Zásobovací servis
  Dostanete i tipy, jak si zabalit svačinu a jestli je v okolí šance se (nejen bezlepkově) najíst.
 • 6 a půl hodiny času
  Kdybyste u každého z 13 výletů dohledávali informace „jen“ půl hodiny, zabere vám to 6,5 hodiny času!
 • Tipy na výlety v okolí
  Jestliže vám na výletě zbylo dost energie, najdete přímo u výletu další tipy, kam se vypravit. Nemusíte tedy koukat do mapy a do průvodce. Na první pohled vidíte, kam můžete v okolí dojít pěšky nebo dojet autem za 15 minut nebo půl hodiny
 • Popis skutečnosti
  Každý výletní cíl popisuji na základě svých zkušeností a dojmů, nikoli okem marketingových specialistů
 • Navigaci na parkoviště
  Nemusíte otevírat mapu a hledat parkoviště. Součástí každého výletu je i tip, kde zaparkovat.
 • Aktualizace
  Miluji Lipno a stále poznávám jeho okolí. V okamžiku, kdy do průvodce přidám další výlet, pošlu vám aktualizaci.

Co všechno získáte?

13 výletů obsažených v průvodci stojí 444 Kč. To je ani ne 35 Kč za jeden výlet. Nebo také 8 káviček (bez zákusku).

Mámin průvodce okolím Lipna, tátové vítáni

Všechno, co potřebujete vědět pro skvěle strávený čas s dětmi.

Stálou aktualizaci

Miluji Lipno a jeho okolí. Kdykoli do průvodce přidám další výlet nebo zjistím něco nového o stávajících výletech, pošlu Vám aktualizaci.

Dárky

E-book v hodnotě 250 Kč "Dítě v autě? V pohodě a s přehledem". Více se o něm dozvíte níže.

Proč je tak skvělý?

Má propracovanou strukturu!

Při psaní jsem se zamýšlela, jaké informace opravdu potřebujete k plánování výletů. Konzultovala jsem to se svým vnitřním kritikem, radila se s kamarádkami a testovala na prvních čtenářích. Pečlivě jsem zapracovávala postřehy a podněty. A taky testovala přímo v terénu.

Podívejte se, jaká struktura se mi časem ukázala jako nejvhodnější:

 • Název místa
  Jasné, to není žádné speciální terno, ale když struktura, tak kompletní 😉
 • Popis
  Popis místa mými vlastními slovy. Moje dojmy a postřehy, žádná vymazlená marketingová hesla. Přestože jsem poměrně ukecaná, snažila jsem se být v celém průvodci stručná. Potřebujete si přeci udělat představu o místě dříve, než se probudí miminko. Případně dříve, než dojedete na křižovatku.
 • Adresa
  Ano, poněkud nudný fakt, ale pro hledání v mapě zásadní.
 • Doporučený věk
  Neboli jak se místo líbilo mým dětem a dětem, které byly v okolí. Můj odhad, od jakého zhruba věku si to děti užijí. Možná jedno z nejvíce zavádějících hodnocení, protože každé dítě je jiné, ale pro rychlou představu při listování poslouží.
 • Doprava
  Na všechna místa jsme se dopravili autem a na všechna místa jsem nejméně jednou řídila. Doporučím Vám, kde zaparkovat. A případně upozorním, na co si dát cestou pozor, abyste zbytečně nepanikařili. Třeba když pojedete do Lipna nad Vltavou, při prvním průjezdu nenajdete parkoviště a najednou vidíte ceduli Konec Lipna nad Vltavou. Silnice totiž vede chvíli mimo město. Nebo když vjedete na silničku v lese a za zatáčkou uvidíte upozornění, že signál GPS zde nemusí být dostupný.
 • Vstupné
  Na některá místa je vstup zdarma nebo za pár korun, na jiná za pár stovek. Ušetřím vás nemilých překvapení u pokladny. Základní vstupné jsem pro Vás vypsala. A pro ověření Vašeho konkrétního případu (třeba máte 4 děti a psa) jsem vepsala i přímý odkaz na ceník vstupného.
 • Otevírací doba
  Další věc, která se rozhodně hodí. Nechcete dorazit na místo půl hodiny před zavíračkou.
 • Dostupnost s kočárkem
  Ano, vlastní zkušenost k nezaplacení. Poté, co jsem opravdu dlouho dohledávala informace k Areálu lesních her Stožec, dorazila jsem na místo v 8. měsíci těhotenství, s dvouletým trpaslíkem a kočárem. Vešla jsem do info centra, paní na mě koukla a povídá: "Ale tam s kočárkem neprojedete. Obzvláště ve vašem stavu." Nepíšu teorii, popisuji realitu.
 • Možnosti jídla
  Nevím, jestli je horší hladové dítě nebo hladová maminka. Rozhodně nejhorší ale je, když je hladové dítě i maminka. Takže vám zde servíruji své zkušenosti s možnostmi občerstvení. Nemohu sice zaručit, že se od mé poslední návštěvy místa něco nezměnilo, takže základní svačinu si berte vždy s sebou. Místa, která doporučuji, jsou v provozu již několik let, snad jim tedy úspěch ještě pár (hodně) let vydrží. A v okamžiku, kdy se dozvím novinky, pošlu vám aktualizaci. (Další výhoda e-booku s aktualizací.)
 • Další atrakce v okolí
  Znáte to, je tak krásný den, že se Vám prostě ještě nechce vracet se na penzion. Pro tyto situace najdete u každého cíle další místa, která jsou dosažitelná pěšky, autem za cca 15 minut nebo za půl hodiny.
 • Více informací
  Přestože jsem se snažila postihnout maximum věcí, přeci jen nemám křišťálovou kouli, abych znala všechna Vaše tajná cestovní přání a požadavky. Proto Vám zde uvádím webové stránky, číslo telefonu a e-mailovou adresu na místo. Kdybyste si přeci jen potřebovali něco doplnit.
 • Časová náročnost
  Neboli jak dlouho to tam děti (a rodiče) bavilo.
 • Poslední osobní návštěva
  Přišlo mi fér přiznat, kdy jsme dané místo navštívili naposledy. Věci, na kterých se zakládají mé dojmy, se mohly změnit. Fakta (otevírací doba a podobně) jsem ale pro Vás v průběhu května všechna ověřila.

Nahlédněte dovnitř

Dovolte si snít

Zasněte se: je vlahý šumavský večer a vy sedíte po večeři na terase a říkáte si, za jakými zážitky vyrazíte zítra. Vezmete si telefon, otevřete e-book a na jednom místě najdete všechny potřebné informace. Žádné googlení a dohledávání informací. Žádné přemýšlení nad mapou. Žádné výzvědy u majitelů penzionu. Jen rychlé čtení, rozhodnutí a pak pohodový večer.

Co říkají spokojení čtenáři?

Než jsem začala e-book číst, byla jsem připravená na další cestovní příručku se spoustou omáček kolem. O to větší překvapení jsem zažila hned v 1.kapitole. Tolik praktických informací o výletech jsem snad na jednom místě ještě neviděla. Přesně víte, co vás na místě čeká a na co se máte připravit. Neocenitelná pomoc při cestování s malými i většími dětmi, abychom jsme si výlet užili i my - rodiče. K e-booku se budu neustále vracet při plánování dalších výletů. Moc děkuji za tento užitečný e-book.

Veronika Soukupová, psychosomatikawww.soukupovaveronika.cz

Tento ebook provádí okolím krásného Lipna. Ačkoli jsem nad dovolenou u Lipna přemýšlela pouze okrajově, eBook Olgy Pincové mě přesvědčil, že se tam s rodinou určitě vydáme a projdeme si to tam podle eBooku. 🙂

Mgr. Pavlína Faistová Hanykováwww.zivotsusmevem.cz

Zpočátku jsem měla pochybnosti, jestli v ebooku nebudou samé profláklé a předražené turistické atrakce. Ale to jsem se mýlila. E-book je plný zajímavých míst a milých zákoutí v okolí Lipna a rozhodně jej doporučuji všem, kdo se tam chystají cestovat autem s dětmi. Olga s přehledem doporučuje, kam jít, kde zaparkovat, zda se platí vstupné, kde se najíst a jak dlouho výlet trvá. Oceňuji informace o sjízdnosti kořárkem a možnostech dietního stravování. E-book je výborný pomocník pro všechny, kdo cestují s malými dětmi na Lipno a okolí.

Lenka Voštováwww.lenkavostova.cz, S dětmi ven bez obav

Skvělé tipy na výlety kolem Lipna na jednom místě, zaměřené vyloženě na rodiny s dětmi. S tímto e-bookem lze bez problémů naplánovat i program týdenní dovolené. Jednotlivé výlety jsou navíc vždy doplněny i o možnosti, co lze ještě v okolí navštívit. Oceňuji zejména vlastní postřehy a doporučení, které mohou být při plánování velmi užitečné.

Eva

Potřebujete záruky?

Nabízím Vám 21denní garanci vrácení peněz, pokud by e-book nesplnil Vaše očekávání.

Máte rádi dárky?

Já je miluji!

Ráda dárky dostávám, ale ještě raději je dávám. Mám vždy ohromnou radost, když vidím oči rozzářené radostí. Přestože Vaše oči neuvidím, mám dárek i pro Vás.

Bonusový e-book o tom, jak cestovat s dětmi v autě a nezbláznit se z toho.

Na 39 stranách nabízím teorii i praxi o cestování v autě s dětmi. Všechno, co jsem za poslední tři roky zjistila o dětech v autě, teď dávám Vám. Zkušenosti nasbírané cestováním s vlastními dětmi i s dětmi kamarádek. Inspirace z kurzů Montessori pedagogiky. A vše vyzkoušeno na skutečných dětech.

Sestavila jsem seznam 10 možných příčin, proč se Váš malý miláček mění v autosedačce z poklidného miminka na paviána první kategorie. A hlavně: v druhé části najdete 12 konkrétních nápadů, jak děti v autě zabavit. Jsou to naprosto konkrétní tipy včetně odkazů a fotografií.

Pssss, dočetli jste až sem?

Mám pro Vás ještě jedno malé, malinké, jednostránkové překvapení;) Prostě dárky dávám fakt ráda. Zato nerada balím. Stačí to jako nápověda?